pojištění do zahraničí

Jedete do zahraničí? Nezapomeňte se pojistit!

Při cestě do zahraničí bychom se vždy měli řádně pojistit. Ať už jedete na delší dovolenou nebo pouze na krátkou obchodní schůzku, neměli byste pojištění zanedbávat. V cizí zemi vás totiž může zaskočit řada nepříjemností, jež se mnohdy pojí s nemalými finančními náklady. Malá nehoda vyžadující zásah zdravotních či dopravních služeb vás bez řádného pojištění vyjde pěkně draho, nehledě na to, že zcela ovlivní váš prožitek z cestování.

pojištění do zahraničíPojištění všeho druhu

Vyřízení cestovního pojištění je v dnešní době značně jednoduché a nezabere vám více než pár minut. Veškeré náležitosti vybavíte z pohodlí domova a obratem obdržíte potvrzení o zprostředkovaných službách. Příslušné webové stránky nabízejí mnohé varianty pojištění do zahraničí, každý si tak zvolí preferovanou kategorii odpovídající potřebám zahraniční cesty. K nejčastěji požadovaným patří pojištění léčebných výloh a rovněž úrazové pojištění. Tyto služby pokryjí výdaje na nezbytná ošetření, převoz do zdravotnického zařízení či zpět do vlasti, ale mohou zaštítit i osoby, které pojištěnce doprovází. Dále můžete využít pojištění odpovědnosti za škodu. Stále častěji klienti žádají pojistku pro případ ztráty osobních dokladů nebo zavazadel.

Varianty připojištění

Pojištění do zahraničí lze vystavit jak jednorázově, tak na vícero cest. Samozřejmě jej můžete zřídit pro sebe, rodinu, ale i pro větší skupinu lidí. Stačí zadat věk dotyčných osob, lokalitu a termín pobytu, případně zažádat o některou z možností připojištění. Nad rámec klasického pojištění lze dále vyjednat pojištění veterinární péče, případně rizikových sportů a neodkladné péče u chronicky nemocných jedinců.

Celý rok na cestách

Všechny podklady týkající se cestovního pojištění snadno vyjednáte i skrze aplikaci Messenger. Lidé, kteří se do zahraničí vydávají pravidelně, si často zřizují celoroční pojištění s měsíčními splátkami odvíjejícími se od zvolené varianty. Díky tomu nemusí nosit v hlavně nutnost se pojistit a jsou stále pod ochranou vybrané společnosti kdykoliv během roku.