levné cestovní pojištění online,

Jedete do zahraničí? Víme, jakou pojistku si sjednat

Cesta do zahraničí by neměla být spojena jenom s poznáváním zajímavých míst, nebo s příjemným odpočinkem. Vždy by měla být spojena také s dostatečnou ochranou vaší osoby. Podívejte se s námi na to, jakou pojistku si při cestě za hranice vybrat. To první, na co je dobré hledět, je určitě cena. Dnes je na trhu na několik desítek pojišťoven a cenově se poměrně výrazně liší. My doporučujeme mít sjednané hlavně levné cestovní pojištění online, které bude zároveň splňovat vaše požadavky na rozsah ochrany, stejně jako bude splňovat vaše požadavky na výše pojistných limitů.

Co vše by měla pojistka nabídnout?

I to je důležitá otázka, jelikož možností je více než dost. Základem je dnes pojištění léčebných výloh, které se vztahuje na hrazení nákladů, které souvisí právě s vaším zdravím. Proto neváhejte a zabezpečte si pojištění na dovolenou, které vám danou ochranu nabídne s jistotou vysokého krytí. To však není jediný směr, kterým se můžete vydat. Stejně tak je dobré myslet i na další možnosti ochrany. Sem patří:

  • Pojištění storna zájezdu
  • Pojištění odpovědnosti
  • Pojištění zavazadel

Dále není problém využít i kompenzace v případě zpoždění letu, nebo třeba možnost různých asistenčních služeb v cizí zemi.

Nezapomeňte na rychlé a jednoduché sjednání

Už máte v podstatě jasno o tom, jaká pojistka pro vás bude ideální s ohledem na ochranu, stejně jako s ohledem na cenu. V tuto chvíli proto přichází na řadu řešení toho, jak ji sjednat. Dnes už není problém vyřídit vše klasicky online, z počítače, nebo mobilního telefonu. A tak i když je vaším cílem třeba last minute dovolená, s odletem za pár hodin, stačí si sednout k PC a mít pojištění za pár minut nejenom sjednané, ale také zaplacené. To učiníte také velmi jednoduše. Jak? Samozřejmě pomocí platební karty, díky čemuž je samotná platba otázkou jenom několika málo vteřin.