operativní leasing

Operativní leasing = pronájem vozu bez rizika

Vaše auto vám každou chvíli vypoví službu, ale vy nemáte dostatek financí pro pořízení nového plechového miláčka? Nezoufejte! Jezdit v novém a bezpečném vozidle můžete i bez vlastního kapitálu. Na trhu existují specialisté zajišťující operativní leasing pro malé i velké firmy, a dokonce soukromé osoby. Mezi hlavní výhodu bezesporu patří, že si sami vyberete služby a servis, které budou zahrnuty do měsíčních splátek.

Jízda bez starostí

Operativní leasing využívá stále více zákazníků. Pro společnosti z různých odvětví se stala tato forma financování vozového parku běžnou praxí. Výhody operativního leasingu začínají využívat i jedinci. Také by se vám líbilo mít na blízku non-stop asistenční službu, neřešit poplatky za rádio či dálniční známky a mít zajištěný servis včetně pneu? Pak si najděte partnera v této oblasti anebo vyzkoušejte operativní leasing od Hertzlease.cz se všemi jeho bonusy!

Za skvělou cenu se rozhodnete, jaký vůz bude zdobit váš současný vozový park. Na výběr máte z více než 4000 vozů různých značek, různých objemů motoru a specifikací výbavy. Manažery osloví nadstandartní výbava v luxusním koženém provedení, vhodné modely dodávek jsou rovněž připraveny pro drobné podnikatele a jejich zaměstnance. Samozřejmostí je u pronájmu aut pojištění, tankovací karty, elektronická kniha jízd a v neposlední řadě zpětný odkup a prodej.

Garance fixace ceny

Na počátku smluvená cena se nebude navyšovat. Operativní leasing vám bude sestaven na míru tak, aby zastřešil všechny potřebné kroky, které chcete přenechat profesionálům. Obdržíte pravidelný reporting o stavu jednotlivých vozů zahrnující sumarizaci nákladů a doporučení k obnově vozidel dle potřeby, samozřejmě bez finančních prostředků. V případě nehody stačí použít online formulář či nahlásit pojistnou událost přímo leasingové společnosti. Vám tak odpadají veškeré starosti a těšíte se pouze z vynikajících jízdních vlastností vozidel!