zdroj: shutterstock.com

PenizeNAVIC.cz – Váš průvodce světem hypoték

zdroj: shutterstock.com

Řešíte aktuálně, kde si vzít hypotéku na pořízení si nového bydlení nebo rekonstrukci toho stávajícího? Nevyznáte se v záplavě hypotečních produktů a odborných termínů, kterými Vás zahlcují internetové stránky jednotlivých bank? Je tu řešení – katalog hypoték na PenizeNAVIC.cz.

S čím Vám může portál PenizeNAVIC.cz pomoci?

Přehled hypoték

Co se hypoték týče, nabízí Vám portál PenizeNAVIC.cz aktualizovaný přehled hypoték, který obsahuje kromě úrokových sazeb jednotlivých hypoték (a fixací jejich úrokových sazeb) také přehled poplatků za zpracování a poplatků za vedení úvěrového účtu. To s čím se na jiných portálech nesetkáte je pak výčet výhod s jednotlivými hypotékami spojených. O tom, kterou hypotéku si vezmete totiž nerozhoduje pouze úroková sazba, ale také výhody, které za tuto cenu (úrok) získáte. Samotný přehled hypoték pak najdete pod tímto odkazem: http://www.penizenavic.cz/financovani-bydleni/produkty/hypotecni-uver.

Hypoteční kalkulačka

Vedle toho je tu pak také nástroj, který Vám spočítá splátku Vámi vybrané hypotéky, hypoteční kalkulačka. Kromě samotné výše splátky hypotéky se zde také dozvíte to, kolik bance po dobu splatnosti hypotéky zaplatíte na úrocích a kolik na poplatcích s hypotékou spojených (poplatek za vedení úvěrového účtu). Je-li Vaším jediným kritériem cena, bude pro Vás dobrou zprávou, že díky hypoteční kalkulačce na PenizeNAVIC.cz nemůžete „šlápnout vedle“, po zadání parametrů Vámi vybrané hypotéky Vám totiž tato kalkulačka okamžitě spočítá, jakou úsporu lze dosáhnout výběrem jiné hypotéky za pomoci nezávislého hypotečního konzultanta.

Služby nezávislého hypotečního specialisty

Tímto pak plynule přicházíme k další výhodě portálu PenizeNAVIC.cz a to je možnost bezplatného a nezávazného hypotečního poradenství, které máte díky portálu PenizeNAVIC.cz doslova na dosah ruky. O bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašeho záměru financování bydlení totiž můžete požádat jednoduše prostřednictvím kontaktního formuláře uvedeného jak na stránce s hypoteční kalkulačkou, tak na stránce s danou hypotékou.

Na následné schůzce s nezávislým hypotečním specialistou spolupracujícím s portálem PenizeNAVIC.cz se pak blíže seznámíte s Vašimi možnostmi a dalšími výhodami, které můžete u jednotlivých hypoték čerpat. Na této schůzce Vám bude samozřejmě sdělena i „cena“ této hypotéky. Nejedná se však o cenu za služby nezávislého hypotečního specialisty, ty jsou totiž zdarma. Jedná se „cenu“ dané hypotéky, která se skládá z úroku a poplatků s hypotékou spojených. Právě díky nezávislému hypotečnímu specialistovi pak může být tato „cena“ nižší než ta uváděná na internetových stránkách.

Služby nezávislého hypotečního specialisty spolupracujícího s webem PenizeNAVIC.cz pak využijete (tzn. využijete možnosti zprostředkovat si úvěr tímto nezávislým hypotečním specialistou) pouze v případě, že Vám tento specialista nabídnul skutečně nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.

I při odmítnutí nabídky tohoto specialisty pak platí,
že jeho služby jsou bezplatné.

Přesvědčte se sami

Sečteno a podtrženo, portál PenizeNAVIC.cz Vás provede celým procesem financování bydlení. Od prvního „oťukávání“ hypoték, ke kterému Vám kromě již zmíněného přehledu hypoték slouží i redakční část webu obsahující články zaměřené právě na financování bydlení, po detailní seznámení s konkrétními produkty až po návrh konkrétního řešení ze strany nezávislého hypotečního specialisty.

To vše zdarma, rychle a přehledně

Portál PenizeNAVIC.cz je tedy ideálním místem pro řešení Vašich potřeb financování bydlení, však se přesvědčte sami, nejlépe ještě dnes.