zvire3

Pojistit lze i domácí mazlíčky

Pojištění osoby nebo majetku zahrnuje všemožné možnosti. Pojistky lze uzavírat dle svých přání a požadavků. Věděli jste však, že si můžete pojistit i svého domácího mazlíčka, který je zvířecím členem vaší rodiny?

Své čtyřnohé miláčky si lidé pojišťují nejvíce pro případy, kdy veterinární péče bude natolik nákladná, že překročí běžné limity pro tyto případy stanovené. S uzavřenou pojistkou tak budete moci dopřát svému psovi, u některých pojišťoven už i kočce, ty nejlepší medikamenty či hospitalizaci u kvalitního soukromého veterináře.

Pes musí být registrován

Pojištění je podřízeno několikera pravidlům, tím nejzákladnějším je určitě nutnost registrace psa, kterou dokládá registrační známka. K identifikaci je také nezbytné psa nechat tetovat nebo mu nechat zavést čip. Pojištění je také ohraničeno věkem. Pokud doma máte štěně, musíte si počkat, až s ním oslavíte jeho prvních 9 měsíců života, když ho budete chtít pojistit. Na druhé straně končí hranice okolo 8 let, po níž už vašeho psího kamaráda nepojistí. Svou roli sehrává samozřejmě i plemeno či zdravotní předpoklady.

Pojištění chrání život vašeho mazlíčka a zároveň šetří peníze

Jestliže chcete, aby váš čtyřnohý přítel v případě nutnosti obdržel tu nejlepší péči, a chcete na ní mít vyhrazené peníze, pak je pojistka velmi dobrou volbou. Jistotu tak budete mít nejen vy, ale i váš zvířecí miláček, který vám veškerou starost a péči vrátí svou bezmeznou oddaností.