OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mějte své finance v bezpečí i v zahraničí díky speciálnímu cestovnímu pojištění

Platba kartou má své výhody. Nemusíte s sebou všude nosit skutečné peníze, které byste mohli ztratit, případně by je vám mohl někdo ukrást. Na druhé straně však existují rizika, která mohou stav vašeho konta přímo i nepřímo ohrozit. A pokud se vám nějaká taková nepříjemnost stane na dovolené v zahraničí, je na problémy přímo zaděláno.

U z těchto důvodů se doporučuje, abyste před výjezdem na zahraniční dovolenou mysleli i na vaši platební kartu, kterou budete chtít používat. K cestovnímu pojištění si tak můžete zřídit i pojištění na používání platební karty za hranicemi našeho státu. Některé karty tímto dodatkem disponují již od začátku, u jiných je třeba toto dodatečně vybavit.

Pojištění může být celoroční i krátkodobé

Své cestovní pojištění k platební kartě si můžete uzpůsobit přesně dle toho, jak často vyrážíte pryč. Pokud patříte mezi dobrodruhy, co se ráno vzbudí s myšlenkou, že se chtějí podívat do Londýna, a druhý den již sedí v autobuse, pak se vám jistě bude hodit pojištění celoroční, které už nebudete muset nikdy více řešit. Jestliže jste spíše typ, který si rád přesně plánuje, kdy a kam se pojede podívat, pak určitě využijete nabídku pojistit si svou kartu vždy na dobu, po kterou skutečně budete v zahraničí.

Na cestovní pojištění nezapomenete

Cestovní pojištění k platební kartě je zárukou, že v případě problému, budete kryti. Ať už ji v náporu cestovní horečky někde pozapomenete, nebo se stanete terčem nenechavců, vždy budete mít jistotu, že vše se vyřeší k vaší plné spokojenosti. Pro více informací kontaktujte vaši banku.