hypotéka bez příjmu

Hypotéka bez registru

Název hypotéka bez registru evokuje myšlenku, že se jedná o typ úvěru, u kterého by se do registrů dlužníků vůbec nenahlíželo. Ovšem v tomto případě se nejedná o to, že bychom se na záznamy vůbec neohlíželi nebo se nedívali do těchto seznamů, nýbrž se spíše jedná o to, že dokážeme záznamy tolerovat. Jsme soukromá profesionální společnost, a proto si můžeme dovolit být tolerantní k našim budoucím klientům. Nějaký ten záznam je z těchto důvodů možné přehlédnout a úvěr poskytnout i za těchto okolností, že máte záznam. 

Záznamů se nemusíte obávat. Pokud do seznamu nahlédneme a zjistíme, že záznam nemáte, můžete získat ještě výhodnější úrokovou sazbu, a to již od 3 % p.a. V případě, že byste záznam měli, pak se nic tak hrozného neděje a můžeme i nadále pokračovat v naší spolupráci. 

Tento typ úvěru je velice podobný hypotéce bez příjmu. Jedná se taktéž o podnikatelský úvěr. 

Podnikatelský úvěr si mohou sjednávat podnikatelé a firmy. Jedná se o finance určené pro podnikání. 

Informace ohledně financování běžných potřeb ve firmě 

Jak můžu s penězi naložit? 

Mnoho podnikatelů se ptá na otázku, jak s penězi může naložit? K čemu jsou peníze určené? Jestli je možné za finance nakoupit majetek, zboží či zaplatit služby. Ano, to je možné. Je také možné hradit běžné výdaje ve firmě? Ano, to je také možné, přesně k těmto účelům jsou vám peníze poskytnuté. Je možné si penězi hradit nákup bytu nebo soukromou dovolenou? Ne to bohužel není možné, pokud tedy zrovna nepodnikáte s byty. Peníze jsou určené k placení firemních věcí. Je možné s nimi hradit exekuce, zástavy, či se vyplatit z nevýhodných půjček? Ano, to je možné. Můžu s nimi hradit sociální, zdravotní, daně, mzdy a podobné náležitosti? Ano přesně tak, s penězi je možné financovat veškeré potřeby ve firmě čili i placení daní, sociální a zdravotního, také běžné faktury, překlenout špatné období a spoustu dalšího.