OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pojištění domácnosti chrání váš domov

Statistiky hovoří jasně. Převážná část domácností tento typ pojištění zcela podceňuje a považuje ho za zbytečné. Jenže vyplatí se vystavovat svůj majetek a své zázemí takovému riziku?

Pojištění domácnosti se snaží minimalizovat důsledky problémů, které mohou váš byt či dům postihnout. Živelná pohroma si skutečně nevybírá, stejně tak mnohdy ani zloději, pro které nebývá překážkou téměř nic. Za zmínku samozřejmě stojí i různé havárie, typickým příkladem za všechny může být špatná elektroinstalace, co vyřadí z provozu všechny elektrospotřebiče. Od rychlovarné konvice po novou plazmovou televizi, na kterou jste tak dlouho šetřili.

Stanovte reálnou pojistku

Mnozí lidé ve snaze ušetřit na měsíčních poplatcích svůj majetek podhodnotí. Veškeré pojištění pak ale ztrácí smysl, protože v případě nehody nebude vyplaceno všechno, co ve skutečnosti v domácnosti bylo. Pokud tedy zrovna stojíte před rozhodnutím, co a jak pojistit, promyslete vše do posledního detailu a nesnažte se svůj majetek podcenit nebo nadcenit.

Pojištění majetku je stále důležitější s tím jak roste hodnota vybavení domu či bytu.

Váš byt či dům není jen místo, kam se chodíte vypsat a najíst. Je to domov, který je třeba chránit. Pojištění domácnosti tuto úlohu v určitém ohledu toto plní, protože v případě nehody vám velmi výrazně pomůže navrátit vše do pořádku, abyste vy i vaši blízcí byli opět spokojeni.

1 komentář u “Pojištění domácnosti chrání váš domov”

  1. každá domácnosť rieši tento problém, aj my sme ho riešili, ale dnes už ak nemáme dostatok penazí, požiadame vždy len o pôžička na čokoľvek a nemusíme uvádzať dôvod využitia penazí

Diskuze je uzavřena.